E-HANDEL działa na rynku od 2007 roku. Od tej pory z zainteresowaniem i powodzeniem zajmowaliśmy się sprzedażą detaliczną produktów z branży narzędziowej. Dzięki czemu w naszej stale powiększającej się ofercie znajdą Państwo kilka tysięcy starannie wyselekcjonowanych pod względem jakości, ceny i trwałości produktów, które zawsze staramy się dostarczyć szybko, sprawnie i bezpiecznie. 


             
              W internecie można nas znaleźć również na Allegro gdzie nasza działalność szybko zaowocowała prowadzeniem kilku kont oraz tysiącami pozytywnych komentarzy od zadowolonych z naszych usług Klientów. 

 

          Siedziba firmy mieści się w Nowej Wsi koło Pruszkowa, gdzie prowadzimy hurtownię oraz sklep detaliczny. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem Klienta, dlatego też zawsze jesteśmy gotowi służyć zainteresowanym fachową radą w wyborze odpowiednich do potrzeb produktów. Chętnie odpowiadamy na pytania techniczne, związane ze specyfikacją narzędzi i ich zastosowaniem.

 

         Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów – prowadzimy sprzedaż wysyłkową, w kraju jak i za granicę, dajemy gwarancję, wystawiamy faktury, a przy większych zamówieniach udzielamy rabatów. Oferujemy produkty czołowych marek z branży narzędziowej w najniższych cenach na rynku. Dzieje się tak dlatego, że mamy bezpośredni kontakt z producentami.

 

          Celem firmy jest dalsze rozwijanie sprzedaży konkurencyjnych jakościowo i innowacyjnych produktów.

 

 

Nasze Hobby:

 

     

     To zwiększanie bezpieczeństwa Obywateli poprzez udzielanie wsparcia materialnego jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej oraz wspieranie ochrony dzikiej przyrody.