Filtr do oczka wodnego stawu pompa 70W lampa uv-c 18W

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: WDF 20000
  • Producent: T.I.P.
  • Kod producenta: 4011458302857
  • Dostępność: Produkt dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 299,00 zł brutto
  • szt.
  • 1 273,00 zł

Zewnętrzne filtry stawowe serii WDF wspomagają i utrzymują biologiczną równowagę w dużym oczku wodnym lub stawie ogrodowym.

Zewnętrzne filtry stawowe serii WDF wspomagają i utrzymują biologiczną równowagę w dużym oczku wodnym lub stawie ogrodowym. Zazwyczaj zakładane są bezpośrednio przy oczku lub stawie. Woda zasysana za pomocą pompy przepływa przez urządzenia w których zachodzą procesy filtracji, po filtracji krystalicznie czysta woda wpływa za pomocą węża odpływowego do z powrotem do oczka.

Ten produkt pozwoli utrzymać zdrowe i naturalne środowisko wodne dla ryb i roślin które hodujesz we własnym oczku wodnym.

Dzięki konfiguracji różnych technologii filtracyjnych oraz skuteczności wysoko-efektywnej lampy UV-C czyszczącą wodę prezentowany zestaw filtracyjny wspomaga naturalne procesy w oczku lub stawie ogrodowym.

 

Zasada działania

Woda ze stawów lub oczek wodnych przepływa w określonej kolejności przez wiele komór zawierających różne media filtracji.  Dodatkowa funkcja promieniowania UV-C dba o konsekwentną redukcję wzrostu glonów i obniża obciążenie wody szkodliwymi bakteriami i pasożytami.

Centralnym punktem serii WDF jest system wielokomorowy uzupełniany jest przez specjalnie zaprojektowaną technologię systemy DRY-AND-WET. Przefiltrowana wstępnie woda płynie przez pasek odrywania i wzbogacana jest powietrzem z otoczenia. W taki sposób następuje docelowe doprowadzenie tlenu, niezbędnego do utrzymywania zdrowej wody oraz prawidłowej  równowagi biologicznej w stawach i oczkach wodnych.


Seria WDF to optymalne rozwiązanie dla filtracji. Wyposażenie modelu obejmuje cały niezbędny asortyment gotowy do pracy w trybie natychmiastowym. Specjalnie zintegrowany zawór spustowy nieczystości oraz optyczna kontrola funkcji promieniowania UV-C dopełniają profilu kompletnego filtra stawowego, opracowanego według zasad najwyższej technologii.

 

Specyfikacja:

Model: WDF 20000 18UV
Moc znamionowa pompy : 70W
Napięcie : 230V 50Hz
Maks. wysokość podnoszenia : 2,6m
Maks. wydajność tłoczenia : 3800l/h
Maks. głębokość zanurzenia : 3m
Pojemność zbiornika : 70l
Wejście filtra : 20/25/32mm
Wyjście filtra : 50mm
Wąż : 3m / 25mm + 1m / 50mm
Świetlówka : UV-C 18W
Certyfikaty : CE GS
Przewód zasilania pompy : 10m H05RN-F
Przewód zasilania lampy : 5m
Maks. objętość oczka lub stawu : 20000l
Waga: 13 kg